O inwestycji

Rokokowa White House, zlokalizowana jest na warszawskich Bielanach. Jest to atrakcyjna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę, a także szybki dojazd do centrum miasta. Projekt osiedla zakłada budowę pięciu domów. Nowoczesna architektura nie tylko przyciąga wzrok, ale także zapewnia funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym mieszka się przyjemnie i komfortowo.

Projektowane domy mają po dwie kondygnacje nadziemne (parter, I piętro). Znajdują się na nich pomieszczenia mieszkalne, na parterze zlokalizowane są garaże, śmietniki oraz pomieszczenia pomocnicze z kotłami gazowymi. Charakterystycznym elementem projektowanych domów jest dwuspadowy dach przenikający się z bryłą klatki schodowej o zaokrąglonych narożnikach. Charakter budynkom nadaje także rodzaj pokrycia dachowego oraz płaszczyzny kolorowego tynku. Elewacje zachodnie zwrócone do ogrodu posiadają duże okna, dzięki temu salon jest dobrze oświetlony. Trzy domy zawierają garaże jednostanowiskowe, a 2 domy garaże dwustanowiskowe. Na parterach domów znajdują się salony z kominkami, gabinet (pokój gościnny), WC oraz pomieszczenie techniczne. Na kondygnacji poddaszowej zaprojektowano sypialnie. Salony wyposażono w kominki, a także w wyjścia do ogrodów. Wszystkie domy podłączone będą do sieci miejskiej wodno-kanalizacyjnej, gazowej oraz elektrycznej. Każdy z domów wyposażony będzie w indywidualny piec gazowy z zasobnikiem.

Sprzedaż domów odbywa się według wszelkich wymagań obowiązującej w Polsce „Ustawy Deweloperskiej”, a ochrona wpłacanych przez Klienta środków zabezpieczona jest na Mieszkaniowym Rachunku Powierniczym prowadzonym przez ALIOR BANK S.A.

Planowane zakończenie inwestycji: wiosna 2016 roku.