O inwestycji

Nowe mieszkania – Ursynów, Warszawa. Jedź Puławską i skręć w Baletową – jesteś na miejscu! Nowoczesna architektura – Twoje nowe życie blisko natury

Place4you

 

 

 

BIURO SPRZEDAŻY

PLACE4YOU
ul. Wilcza 44 lok. 1
00-679 Warszawa
Anna Urbaniak
(+48) 507 922 789
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

GODZINY PRACY

(prosimy o kontakt telefoniczny)
Poniedziałek – Piątek:
08.00 – 18.00
Sobota:
08.00 – 14.00

 

ADRES INWESTYCJI

Warszawa, Ursynów
ul. Sarabandy 93
02-868 Warszawa

 
 

Osada Sarabandy

OSADA SARABANDY ETAP I – inwestycja zlokalizowana w południowej części Zielonego Ursynowa, przy ul. Sarabandy na Jeziorkach Południowych. Idealnie wpisuje się w założenia przeważającej w tym rejonie zabudowy jednorodzinnej, sąsiadującej z piękną naturą.
ETAP I to 6 budynków w zabudowie bliźniaczej, z niezbędną infrastrukturą oraz elementami zagospodarowania terenu. W sumie 12 lokali mieszkalnych 3-pokojowych o powierzchniach od 71 do 77 m kw. Do każdego z mieszkań będą przynależały 2 miejsca postojowe oraz 2 przestronne balkony lub ogród.
Idealny czas na podjęcie decyzji o zakupie – planowany termin oddania do użytkowania – 4 kwartał 2020 r.

Mieszkania
Bardzo rozkładowe, wysokie (2,75 m), jednopoziomowe.
Każde z nich to salon z otwartą kuchnią, 2 sypialnie, garderoba, łazienka, wc.
Każde mieszkanie posiada ogród (od 154 do 315 m kw.) lub 2 duże tarasy (11 i 13 m kw.)

Okolica
Osada Sarabandy zlokalizowana jest na Ursynowie – trzeciej pod względem obszaru jak i liczby mieszkańców, dzielnicy Warszawy. Był świetnym tłem dla filmów "Alternatywy 4" i "Dzień świra", od lat 70-tych jest integralną dzielnicą Warszawy. Rejon Jeziorki Południowe mieści się w zachodniej części dzielnicy, pomiędzy ul. Baletową i Karczunkowską, w odróżnieniu od osiedli usytuowanych po drugiej stronie ul. Puławskiej, w naturalnych przestrzeniach zielonych znajduje się zabudowa niska i osiedla domów. Stąd nazwa Zielony Ursynów (a Jan Ursyn Niemcewicz miał tu swoje włości).

W najbliższej okolicy kilka placówek edukacyjnych:
– przedszkola: Pomarańczowa Ciuchcia Ursynów, Przytulanka, Zaczarowana Pozytywka – Europejskie przedszkole niepubliczne, Babaloo – Niepubliczne Językowe Przedszkole Integracyjne, Cukierkowo – przedszkole dla dzieci z cukrzycą
– Szkoła Podstawowa nr 96 (1 km)
– Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 38 Im. Św. S. Kostki (1,3 km)

Sklepy, usługi, opieka medyczna
– Biedronka,  Lidl, liczne sklepy w pobliżu i na ul. Puławskiej (2 km)
– CH Auchan Piaseczno (2 km),  CH Józefosław (3 km), Outlet Piaseczno (3 km)
– stacja paliw Orlen
– poczta (1 km)
– szpital Luxmed (1 km)
– Ursynowskie Dzienne Centrum Zabiegowe Szpitala Chirurgii Jednego Dnia SPZOZ Warszawa-Ursynów
– całodobowa Klinika Weterynaryjna
– Fabryka Zdrowia

W tej lokalizacji z pewnością można żyć aktywnie blisko natury. W okolicy znajduje się wiele obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych. Rezerwat Las Kabacki, polodowcowe Jezioro Imielińskie, Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj, Ogród Botaniczny PAN w Powsinie, tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów, Park Kultury w Powsinie, Jezioro Zgorzała. Przepiękne obszary, czyli ursynowskie pojezierze.

Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej – liczne przystanki autobusowe, stacje metra przy Alei KEN, stacje PKP – Jeziorki i Dawidy (1,5 km).