O inwestycji

Sprzedaż mieszkań! Nowe mieszkania - Praga południe, Warszawa

mieszkanie gocław, mieszkania gocław, nowe mieszkania praga południe, nowe mieszkania warszawa praga południe, mieszkania na sprzedaż warszawa praga południe, praga południe mieszkania, sprzedaż mieszkań warszawa praga południe, mieszkania praga południe, mieszkania warszawa praga południeNowoczesne mieszkania, jakie pojawiają się dziś na rynku pierwotnym to wysoki standard budowlany, a także unikalne i ciekawe rozwiązania architektoniczne odbiegające od blokowego schematu i monotonii. Jesteś zainteresowany zakupem? Poszukujesz mieszkania dla siebie i swoich bliskich w idealnej lokalizacji i odpowiednim standardzie? Budowa i sprzedaż mieszkań to domena naszej firmy, a w szeregu inwestycji oferujemy Ci też komfortowe lokale na warszawskiej Pradze.

Jesteśmy godni zaufania!

Jako firma deweloperska, specjalizujemy się w kompleksowych inwestycjach mieszkaniowych, od zakupu działki po sprzedaż gotowych lokali. Przygotowaliśmy i realizujemy kilka ciekawych projektów na terenie miasta Warszawa i w okolicznych Ząbkach. Swoim klientom oferujemy nowe mieszkania na rynku pierwotnym, wyróżniające się wysokimi standardami budowlanymi i perfekcją wykonania. Nam warto zaufać, gdyż każdą inwestycję realizujemy ze szczególną starannością, bazując na wiedzy i doświadczeniu.

Mieszkania na Groszowickiej

Marzysz o pięknym, komfortowym i ciekawie ulokowanym miejscu do osiedlenia się na stałe? Spośród wszystkich projektów proponujemy Ci mieszkania na sprzedaż w jednej z najpiękniejszych okolic dzielnicy Praga Południe (Gocław) – na ulicy Groszowickiej, gdzie powstaje jeden z najlepszych i najbardziej komfortowych budynków mieszkalnych.

Gwarantujemy Ci:

- budynek w pięknej lokalizacji,
- przyjazne, bezpieczne otoczenie,
- miłą atmosferę z dala od miejskiego hałasu i obiektów przemysłowych,
- bliskość terenów zielonych,
- mieszkania w szerokiej rozpiętości powierzchni użytkowej,
- lokale z balkonami i tarasami,
- funkcjonalny rozkład,
- garaż.

Dom z charakterem

Każde z mieszkań w budynku na Groszowickiej posiada swój własny, niepowtarzalny charakter. Oferujemy Ci rozmaitość pozwalającą na wybór takiego rozwiązania, które najlepiej spełni oczekiwania Twojej rodziny. W mieszkaniach znajdziesz wiele nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, dzięki którym są bardziej komfortowe i sprzyjają wyposażeniu. Usytuowanie budynku to również gwarancja dobrego oświetlenia wnętrz. Przyciągnęliśmy Twoją uwagę? Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!