Zagospodarowanie terenu

Otaczająca zabudowa ma charakter kwartału zabudowy mieszkaniowej, średniej intensywności o przeważającym typie budynków wolnostojących i wysokości od 2 do 4 kondygnacji. Prócz wjazdu do garażu podziemnego z ulicy Kosynierów i wjazdu do garażu na 4 miejsca parkingowe (zlokalizowanych w budynku na poziomie parteru) pozostały teren będzie zagospodarowany zielenią urządzoną (tarasy, murki ozdobne, oświetlenie, nasadzenia).

Zielone nasadzenia w ogródkach urządzane poprzez właścicieli mieszkań parteru nadadzą temu miejscu przyjemny i wygodny do życia zakątek do zamieszkania. Od strony ulicy Kosynierów, w części centralnej frontu budynku zlokalizowano również wejście do budynku.

Na całej przestrzeni terenu oraz wejścia do budynku brak jest barier dla osób niepełnosprawnych. Cały teren zostanie ogrodzony ażurowymi panelami i ozdobnym murkiem z wmontowanymi oprawami świetlnymi, a wjazd do garażu i wejście na teren posesji będzie podlegać kontroli dostępu.

Nieopodal osiedla, od strony północnej, wzdłuż ulicy Gajowej znajduje się duży kompleks leśny, idealne miejsce na rodzinne spacery i chwilę relaksu.

Ulicą Kosynierów prowadzona jest komunikacja zbiorowa – przystanek autobusowy linii 354 zlokalizowany jest kilkanaście metrów od budynku. Również po ulicy Szwoleżerów prowadzona jest komunikacja autobusowa (linia 199) z przystankiem zlokalizowanym w odległości 150 m. od budynku.

W okolicy znajdują się również ciekawe miejsca do codziennego funkcjonowania:

  • Zespól szkół przy ul. Kościelnej w odległości 1200 m.
  • Miejsce rekreacji i sportu (siłownia i klub fitness) w odległości 150 m.
  • Basen i Miejskie Centrum Sportu – 300 m.