O inwestycji

Mieszkania na sprzedaż – Ząbki! Rynek pierwotny.

 OSTATNIE 3 MIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORU !!!

nowe mieszkania ząbki, sprzedaż mieszkań ząbki, ząbki mieszkania, ząbki mieszkania na sprzedaż, ząbki mieszkania nowe, ząbki mieszkanie, ząbki nowe mieszkania, mieszkania ząbki, mieszkania ząbki nowe, mieszkania ząbki rynek pierwotny, mieszkanie ząbki, mieszkanie w ząbkach, mieszkania w ząbkach, mieszkania na sprzedaż ząbkiZmęczyło Cię już mieszkanie z rodzicami? Masz dość ciągłego hałasu, korków ulicznych i spalin towarzyszących Ci każdego dnia w Twoim domu? Zmień otoczenie i wybierz jedno z naszych nowoczesnych mieszkań w budynku deweloperskim Cono Verde na terenie Ząbek pod Warszawą. Oferujemy Ci nowoczesne i bardzo komfortowe mieszkania na sprzedaż w wielu wersjach powierzchniowych, z perfekcyjnym wykończeniem i wieloma ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi.

Nowoczesne i komfortowe mieszkania

Naszą misją jest sprzedaż mieszkań oraz zaspokajanie potrzeb komfortu w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty i inwestycje deweloperskie były na jak najwyższym poziomie. Oferujemy nowe mieszkania w budynku o ciekawym designie, wyróżniającym się wśród typowej zabudowy mieszkalnej miasta. Nasze inwestycje wzbogacają rynek pierwotny o atrakcyjne lokale w pięknej okolicy, w standardzie, który zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja na miarę XXI wieku

Budynek Cono Verde to inwestycja, w której wykorzystaliśmy wiele nowoczesnych rozwiązań, poprawiających funkcjonalność mieszkań i całego budynku. Zastosowane technologie to gwarancja trwałości wykończeń, komfortu termicznego, doskonałego oświetlenia i sprawnej komunikacji wewnątrz budynku. Oferujemy mieszkania na sprzedaż zarówno dla osób młodych i samotnych, jak i dla rodzin z dziećmi czy seniorów. Duża różnorodność projektów sprawia, że w naszej ofercie znajdziesz odpowiedni lokal zarówno do swoich potrzeb, jak i możliwości finansowych. Wybierając mieszkanie w Ząbkach możesz liczyć na idealne warunki do życia dla Ciebie i Twoich najbliższych. Bliskość sklepów, szkoły, miejsca do rekreacji i niedzielnych spacerów zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Co oferuje Ci Cono Verde?

Lokalizacją budynku Cono Verde są Ząbki – przyjemne, spokojne miasto w aglomeracji warszawskiej położone zaledwie 10 km od stolicy. Osiedlając się w tej okolicy, możesz liczyć na spokój, przyjemny klimat i oddalenie od miejskiego smogu.

Cono Verde to przede wszystkim:

- 5-cio kondygnacyjny budynek w ciekawej, spokojnej okolicy
- 20 lokali do wyboru, różniących się wielkością i rozkładem pomieszczeń
- możliwość wyboru metrażu w przedziale od 41 do 66 m2
- podziemny garaż z miejscami postojowymi na samochody
- nowoczesną windę i elegancką klatkę schodową
- komfortowe tarasy i balkony oraz duże ogródki
- wygodny dostęp do infrastruktury, komunikacji miejskiej, terenów zielonych.

Cono Verde to mądrze zaprojektowana inwestycja, uwzględniająca wszystkie typowe oczekiwania przyszłych lokatorów. Zainteresowała Cię nasza inwestycja? Zadzwoń i dowiedz się więcej!