O inwestycji

OSIEDLE PROZY zlokalizowana jest na warszawskich Bielanach. Jest to atrakcyjna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę, a także szybki dojazd do centrum miasta. Projekt osiedla zakłada budowę 2 budynków z zabudowie szeregowej. Nowoczesna architektura nie tylko przyciąga wzrok, ale także zapewnia funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym mieszka się przyjemnie i komfortowo.

Projektowane domy mają po dwie kondygnacje nadziemne (parter, I piętro). Znajdują się na nich pomieszczenia mieszkalne, oraz kondygnacje podziemną w której zlokalizowane są garaże, pomieszczenia pomocnicze z kotłami gazowymi. Charakterystycznym elementem projektowanych domów jest kopertowy dach. Charakter budynkom nadaje także rodzaj pokrycia dachowego oraz płaszczyzny kolorowego tynku. Elewacje południowe zwrócone do ogrodu posiadają duże okna, dzięki temu salon jest dobrze oświetlony. Na parterach domów znajdują się salony z aneksami kuchennymi, łazienka oraz przedsionek. Na I kondygnacji zaprojektowano sypialnie. Salony wyposażono w wyjścia do ogrodów. Domy będą miały ogrody od 45 do 138 m2. Wszystkie domy podłączone będą do sieci miejskiej wodno-kanalizacyjnej, gazowej oraz elektrycznej. Każdy z domów wyposażony będzie w indywidualny piec gazowy z zasobnikiem.

Sprzedaż domów odbywa się według wszelkich wymagań obowiązującej w Polsce „Ustawy Deweloperskiej”, a ochrona wpłacanych przez Klienta środków zabezpieczona jest na Mieszkaniowym Rachunku Powierniczym.